| anonim_4396 a întrebat:

La Metin2.ro nu îmi merge magazinul.Îmi dă eroare și spune că din motive de securitate trebuie să îl închid și să îl pornesc din nou, și tot nu merge.Ce să fac ca să meargă?

Răspuns Câştigător
| RsKd a răspuns:

Rezolvarea este asta:
Dublu clik pe ora -> in Time Zone alegi GMT +2: Bucharest si bifezi "Automatically adjust clock for daylight saving changers" ->apoi la Internet Time, bifezi "Automatically synchronize with an Internet time server -> Update now si astepti putin sa ti se regleze ora...

3 răspunsuri:
| RsKd a răspuns:

Daca te referi la cel de la care cumperi monezi este o problema tehnica, incearca sa revii maine

| Molodoi a răspuns (pentru RsKd):

Asta e de 2 săptămâni