| ChiOooo a întrebat:

Legat de placa video nu imi apare numele ei nici cand dau din my comp-proprieties si nici cu everest nici cu dxdiag, counter strikeu merge f bine dar metin2 nu! Ce pot face, am directxu instalat! Funda

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Nu prea imi vine sa cred ca nu e listata placa video. Deschide directx si posteaza cateva screenshoturi aici, sa ma conving si eu. incearca un program numit hypersnap, se poate downloada gratuit daca cauti pe google

| ChiOooo explică (pentru Andrei7520152):

Add vio.vioo10 pe mess

| Numiplacemate a răspuns:

Daca vrei detalii despre placa video inste\aleaza Advace SystemCare 6Free

http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.html

Pune in mod expert si restul te descuri tu