| PaulaAndreea a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine sa imi faceti un intro pentru videoclipuri, iar apoi sa mi-l trimiteti prin mesaj pe facebook... sau nu stiu cum stiti voi, sunt la inceput si vreau sa fiu buna! Deci : canalul meu e : https://www.youtube.com/channel/UCNvVL8KFBOtTAQfoBEQ-iqg abonati-va (daca vreti) o sa incep curand activitatea, si contul meu de fb e: https://www.facebook.com/paula.andr13 dati-mi add pe fb, si sa vb despre intro, va rog, eu am notebook si nu pot sa folosesc, va rooooooog :D :* imi trimiteti mesaj pe fb ok? multumesc... inseamna mult

2 răspunsuri:
| Fanu23 a răspuns:

rolling on the floor) tu vrei sa te apuci de video blog sau gaming etc si nici macar un intro nu sti sa faci? dar cand editezi video-urile ce faci? parerea mea este ca mai bine invata sa editezi si dupa poate am zis poate apucate de video blog etc etc.

| PaulaAndreea explică (pentru Fanu23):

Stiu sa editez, pe videopad, dar nu merge sa imi downloadez camtasia studio sau Sony vegas ca sa imi fac intro pe laptopul meu...si de asta v-am cerut ajutorul. daca imi mergea nu va mai ceream ajutorul -_-