| PaulaAndreea a întrebat:

Va rog sa imi spuneti cateva nume originale de videoblog! inseamna mult! acesta e canalul meu de vlog: https://www.youtube.com/channel/UCNvVL8KFBOtTAQfoBEQ-iqg . O sa postez in curand, abonati-va va rog si nu va va parea rau!. O sa fac videoclipuri cum ar fi parodii,tutoriale, adevar si provocare, Q&A si altele o sa le inventez :D. Sper sa nu am hateri, imi voi lua treaba in serios! abonati-va! :*. Asta era ca vreau un nume mai original ca "teddy" nu e original. Ca sa stiti aici aveti pagina mea: https://www.facebook.com/pages/Teddy-VideoBlog/145831021 1110244?fref=ts. Va rog sper sa fie cineva care sa imi raspunda, dau funda! :o3

Răspuns Câştigător
| CrysthianHELP a răspuns:

Salutare!
In caz de continutul tau este destul de bun ai deja 200 abonati (nu iti pot promite ca vor fi toti activi), si ca nume Paula Andreea nu ar fi asa rau.

| PaulaAndreea explică (pentru CrysthianHELP):

Multumesc, daca ai canal de youtube sa te abonezi si la mine, daca vrei, dar vreau ca munca mea sa fie apreciata!

2 răspunsuri:
| FreeLord957 a răspuns:

Pai, din cate vad esti fata si te chemi Paula Andreea. Eu iti recomand numele Paula Andreea deoarece acum numele adevarate sunt la moda, ca de exemplu: Alex Contras, Bianca Adam etc. Bafta, si eu o sa ma abonezwinking