| Gabry33 a întrebat:

Nu imi merge id-ul de mess, nu am mai intrat de foarte mult timp pe el si cand intru spune ca nu e bună parola, mai am un id care n-am intrat de f mult timp pe el si nici acela nu mai merge. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda big grin?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti zice ca nu e buna parola ci ca ID-ul este blocat si ca sa il deblochezi ai nevoie de raspunsurile care le-ai dat tu cand ti-ai facut ID-ul! Eu nu mi-am mai putut recupera ID-ul deoarece nu mi-am amintit raspunsurile

| Gabry33 explică (pentru anonim_4396):

Nici eu nu mai stiu raspunsurile sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gabry33):

Funda big grin?

| Gabry33 explică:

nu se mai poate debloca? in alt fel