| Search69 a întrebat:

Buna TPU pe metin2 hammer este bun daca pun la anti-sura: int str HP jos aparare sura atac sura anti-saman: int str HP jos atac saman aparare saman anti-ninja: dex HP str jos atac ninja aparare ninja anti-war: str 2 maini HP jos atac war aparare war Este bun? funda rapid

2 răspunsuri:
| Wo0zy a răspuns:

La Sura pui mult int si str nu e nevoie pui rezistenta la magie, nici HP nu e nevoie foarte mult ca INT te ajuta si nu iti ia mult din HP...La saman la fel ca la sura,la ninja pui dex,aparare sabie,aparare lance,si aparare magie si HP poate,iar la War poti pune STR,HP, Rezistenta la magie, lance, sabie, si cam atat...dar si a tau ii bun

| Search69 explică (pentru Wo0zy):

Ok am inteles dar jos ce pun? Dupa ce imi fac asa si ii bat pe caiva iti dau fundahappy