| 00stely a întrebat:

BUNA TPU! Se aude in reluare pe youtube am instalat adobe flash player si tot la fel precizez ca am reinstalat xp-ul recent. Ce program imi trebuie?

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Probabil, ceva iti "mananca" memoria ram, si de asta se aude asa.Cel mai bine ar fi sa dai un restart si sa incerci din nou.

Succes!

| 00stely explică (pentru Lumine):

Am incercat dar de cand am instalat xp-ul se aude in reluare ram am 1 gb nu cred ca ar fi asta problema!

3 răspunsuri:
| darko23able a răspuns:

Pai fratie o problema ar fi asta daca folosesti peste 480 hd cam asta ar fi problema rezumate la 240 sau 360winking

| 00stely explică:

Cu hdd nu e probleme in discul D am 4 gb liberi si in C am 6 gb nu cred ca ar fi o problema!