| NoName123 a întrebat:

TPU! Stiu ca intrebarea a mai fost pusa, dar cum sa imi schimb numele pe mesenger?

Răspuns Câştigător
| InnocentSmilex a răspuns:

Trebuie sa iti dau id`ul in lista. Asa-i? Deci. dai click pe id`ul tau [ ca si cum ai vrea sa te uiti la avatarul unei persoane numai ca e la tine ] si vezi ca scrie " Contact Details " dai click schimbi si save thinking

2 răspunsuri:
| Aliutza a răspuns:

Daca stii ca a mai fost pusa caut`o si uita`te acolo la raspunsuri. Nu iti poti schimba numele. Cand dai add sau accept cuiva scrii tu cum vrei sa apari in lista lui/ei. Succes!

| InnocentSmilex a răspuns:

Ai *
scuze. sunt foarte ametita in ultimele saptamani oh go on