| 愛LeEu愛 a întrebat:

Ma ajutati Rapid cu ceva! Primul Raspuns bun ia Funda puppy dog eyes.
Deci, Mi'am facut o noua adresa de mess.
Si nu stiu cum sa imi schimb numele
Adica numele e la fel ca adresa de mesenger cu,, _ " si altele
Cum il schimb?
Adica vreau sa pun si brizbrizuri de astea: ♥«´¨`•°!
Fundaaa Imediat!

Răspuns Câştigător
| InnocentLoovee a răspuns:

Deschizi messenger-u, dai sus acolo in stanga la "messenger"-> My contact details->Si scrii acolo la First si la Last name si dai OK. Bafta!

5 răspunsuri:
| Adrian999 a răspuns:

Dai click dreapta pe tine daca te ai in lista si apoi click pe contact detalis sau dai clik dreapta pe avatarul tau de sus si apoi click contact detalis sau cum s-o scrie BFThappyFunda?batting eyelashes

| Adrian999 a răspuns:

Pe avatar click normal(stanga) sorry greseala de tiparlaughing

| 愛LeEu愛 explică:

Scrie,, Eror''

| Adriana a răspuns:

Te bagi in lista ta de mess si dai click dreapta pe tine si "contact details"