| Klews a întrebat:

Un individ si-a facut un cont pe PayPal pe adresa mea de yahoo si tot primesc notificari cum ca a adaugat 326.00 si 399.00 lire sterline in contul sau.
Sa-i fur banii? laughing
Glumesc! Cum il pot instiinta ca sa-si schimbe adresa? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| oanaaa16 a răspuns:

Esti sigur ca e un tip? Poate sunt doar virusi care te "atrag" pe tine sa dai click pe anumite mail.uri. Ai grija! Iar daca e chiar unullaughing, nu prea ai cum. ..Doar daca poti sa intrii pe contul lui de PayPal si sa ii scrii undeva in cont, "prietenas, pana acum nu ti.am furat banii, dar daca nu iti schimbi adresa, s.ar putea sa ma tenteze" laughing

8 răspunsuri:
| qMisaki a răspuns:

Fura banii. Fura cat poti.

| M4a1D3aD a răspuns:

Oanaaa16 eu ma gandeam altfel sai fur bani si isi da seama singur de greseala luirolling on the floor

| oanaaa16 a răspuns (pentru M4a1D3aD):

Daa, dupa te cauta. si hopa. II dai inapoi dublu laughing

| M4a1D3aD a răspuns (pentru oanaaa16):

Sa stiirolling on the floor si bani ii dau da si bataie iaulaughing

| oanaaa16 a răspuns (pentru M4a1D3aD):

laughing doua servicii in 1. laughing

| Klews explică (pentru oanaaa16):

Voi doi sunteti amuzanti.
Nu.
Dar nu am parola sa-i dau mesaj!
In fine, am o idee: ma duc la o cafenefa cu internet gratuit,. intru pe Private Browsing, folosesc un site proxy, ii retrag banii si ii cheltui! Ce ziceti? laughing

| M4a1D3aD a răspuns:

Si 90% pot fi virusi man

| M4a1D3aD a răspuns:

Ai grija ce faci bine?happy