| susanumarian a întrebat:

Buna TPU va ro sa imi spuneti si mie care va pricepeti as vrea sa imi iau si eu un xbox si nu prea stiu care e mai bun xbox one sau 360. si nu stiu ar trebui sa aive si astea cerinte ca pc de ex sa pot juca jocuri noi si in 2025 dati-mi si mie cateva sfaturi pls si poate si link spre magazine care vi se pare mai bune

Răspuns Câştigător
| TheNexus a răspuns:

La mana a 2 a? Pai daca nu sunt zgariate sau ceva da sunt bune

7 răspunsuri:
| Celcareajuta a răspuns:

Xbox one o sa duca, xbox 360 nu o sa mai mearga nici pe jocurile din 2018. Dar vezi ca sunt scumpute jocurile si momentan nu merg decat cele originale de la 200 de lei in sus jocurile noi.

| susanumarian explică (pentru Celcareajuta):

Dar daca cumpar la mina a 2 de ex sunt bune?

| susanumarian explică (pentru TheNexus):

Ok man mas mult mam derutat de tot am urmarit ceva filmulete si acum nu stiu ce sa mai aleg xbox one sau ps4

| TheNexus a răspuns (pentru susanumarian):

La mana a 2 a? Pai daca nu sunt zgariate sau ceva da sunt bune

| TheNexus a răspuns:

XboX One este cel aparut mai nou. Nu prea stiu ce are in plus fata de XboX 360 dar eu sugerez un 360 pentru ca gasesti mai multe jocuri in Romania. Poti juca orice joc pe consola atata timp cat este pe CD.

| susanumarian explică (pentru TheNexus):

Dar are si astea ceva memorie cum ar fi la un pc i7 placa video 760? sau ce ar trebuie la ele mai exact

| TheNexus a răspuns (pentru susanumarian):

Are dar nu conteaza. Toate jocurile merg pe orice consola cu lock la 30/60 frame-uri

| susanumarian explică (pentru TheNexus):

Ok man mersi mult de info