| Ghiulai_Beniamin_1996 a întrebat:

Vreau sa va pun o intrebare in legatura cu "Skype-ul". De la o vreme nu mai vad emojicoanele de nici un fel, nu le vad atunci cand le scriu sau cand primesc mesaj de la cineva... I-am dat update la Skype dar in zadar. Multumesc anticipat! (Scuzati-ma daca nu am pus categoria buna)

Răspuns Câştigător
| DarthNiger a răspuns:

Pe ce setari ai monitorul? adica tu il ai pe 16 bits ori 32 bits? dai click dreapta pe desktop si dai la properties...si vezi daca ai paleta de culori pe 16 bits, daca o ai pe 16 bits, schimb-o pe 32 bits si o sa iti apara emoticoanele

| Ghiulai_Beniamin_1996 explică (pentru DarthNiger):

Multumesc! Ai avut dreptate am facut ce mi-ai spus si le vad acum! Multa sanatate! happy tongue

| DarthNiger a răspuns (pentru Ghiulai_Beniamin_1996):

M-a bucur ca ti-am fost de ajutor happy

4 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Asta este o problema din cauza update-ului, nu e din cauza ta... odata cu update-ul, cei care lucreaza la skype, au sters unele emoticoane

| Ghiulai_Beniamin_1996 explică (pentru DarthNiger):

Am inteles. au sters emoticoane,
dar mie nu-mi arata nici un emoticon nu are cum sa le fii sters pe toate. happy