| bublexfull a întrebat:

Buna tuturor!
Deci problema mea este urmatorea: Recent am vrut sa ma loghez pe yahoo cu un cont putin mai vechi, doar ca sa aflu spre surprinderea mea ca am nevoie de "Secrect question", dar din pacate nu imi mai amintesc ce raspuns am ales atunci cand am creat contul.
Exista vreo metoda prin care as putea sa-mi recuperez contul? Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Amrooo a răspuns:

Din pacate nu. Daca nu intri pe o perioada mai lunga de timp, ei cred ca nu il mai folosesti si de aceea acum iti cer,, Secret Question" urmat de,, Secret Answer". Daca nu le mai tii minte nu vei mai avea acces la acel id.Bafta!