| FlorinCiokan a întrebat:

Hey! Am o problema cu contul de yahoo, este un cont vechi si nu ma lasa sa ma loghez, imi cere sa bag raspunsurile acelor intrebari pe care mi le-a pus cand am facut id-ul, am incercat toate posibilitatiile dar nu imi mai amintesc raspunsurile.
Trebuie sa fie o metoda prin care sa imi recuperez contul.
Pot trimite un mesaj la yahoo sa mi-l deblocheze sau ceva? Un ajutor de la cunoscatori mi-ar fi de mare folos, Multumesc!

1 răspuns:
| j1NNNx a răspuns:

Nu poti decat daca iti amintesti intrebarea si raspunsul. Si eu am patit-o.