| PascuDenisa a întrebat:

Bună tuturor! Vă rog să răspundeți cât de repede posibil.
Recent mi-a venit de la service noua unitate si cu pc.Cei de la service au instalat windows-ul si driverele placii video, iar eu acasă când le-am conectat totul bine si frumos, până când imi zice,, no hdmi1 signal" am băgat o mufa de hdmi in unitate si una in monitor, dar aceeasi eroare. Am încercat si pe hdmi 2 si la fel.
Ce pot face?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pai daca e unitate noua ce cauta la service? laughing Suna la service si zile ca nu si0au facut treaba, si sa rezolve gratis ca au dormit la prima incercare.

| PascuDenisa explică (pentru Wr3nch):

Să stii ca ai dreptate. Având in vedere ca este unitate nouă, aveam nevoie de windows si driverele placii video

| Wr3nch a răspuns (pentru PascuDenisa):

Nu vreau sa fiu rau dar alea le poti pune tu cu un stick usb si un tutorial de 15 minute de be YT ca nu e fizica nucleara. Si asa e bine facut si gratis.