| MrFunky2 a întrebat:

Veam windows 10 si am incercat sa instalez 7 cu un iso. Dupa verificarea fisierelor si.a dat restart dar nu s-a repornit ci s-a oprit. Daca il pornesc nu se intampla nimic, am ecranul negru iar dupa 1-2 min se opreste. Ce sa-i fac?

2 răspunsuri:
| Daktary a răspuns:

Descarca imaginea de windows 7 cu windows iso downloader, dupa care o pui pe un stik cu rufus si instalezi din nou windows 7.

| MrFunky2 explică (pentru Daktary):

Deci o pun pe stik iar imaginea acestuia v.a fi detectata automat si voi putea vedea instalerul?