| numesiprenume0 a întrebat:

Salut! Mai pot recupera un cont de Facebook care a fost spart, iar hackerul a schimbat și mailul și numărul de telefon? Mi-a ras salvat contul in browser, dar îmi zice că am introdus o parola veche, daca incerc sa recuperez contul îmi apare o alta adresa și numar de telefon la care nu am acces.
Am trimis un mail la Facebook, dar nu am primit răspuns.
Știe cineva daca mai pot face ceva? Ofer funda pentru ajutor.

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu prea mai sunt șanse.Dar te sfătuiesc sa faci public faptul ca ti-a fost spart contul ca să nu ai probleme pe viitor. Oamenii îl vor raporta și Facebook îl va închide definitiv.

| ReddY25 a răspuns:

Nu mai ai sanse.Nu-ti ramane decat sa iti faci unul nou

Răspuns utilizator avertizat
| Punctsivirgulaa a răspuns:

Probabil nu. Facebook nu are protectia Instagramului care te pune sa trimiti o fotografie cu fata ta din cate stiu eu, deci este pierdut.
Acum nu te lua dupa mine ca probabil te va ajuta mail ul respectiv pe care l ai trimis catre Facebook.