| MineIsLikeABridge a întrebat:

vreau sa imi fac un pc numai pentru gaming, cu buget micut. si am de ales intre procesoarele i3 3220 sau amd fx6300, din cate am auzit pentru gaming ar fi bun fx6300 (50-100 de lei mai ieftin) are cineva sa imi dea argumente, nu numai parerile lor personale happy

5 răspunsuri:
| GigiMenta a răspuns:

Poti strange mai multi bani si iti iei un i7 si nu mai ai nici o problema happy

| MineIsLikeABridge explică (pentru GigiMenta):

I7 ii cam 1500 lei, in total am 2100 lei sad

| GigiMenta a răspuns (pentru MineIsLikeABridge):

Cati ani ai? Mai asteapta, angajeaza-te undeva vara asta si la sfarsitul verii iti faci un pc de crapa lumea =]

| MineIsLikeABridge explică (pentru GigiMenta):

Am 16 ani... si oricum si daca aveam 18 eram angajat pe un salar de nimic, daca eram angajat, dar vine si vremea mea happy

| GigiMenta a răspuns (pentru MineIsLikeABridge):

Asa e! Dar chiar daca munceai si pentru 6 milioane sa zicem 2 luni vara asta tot faceai ceva banuti si iti cumparai un pc pe piese il faceai ca lumea happy