| Neymardasilva11 a întrebat:

Vreau sa-mi reinstalez windows xp si am nevoie de la voi de un link cu driverul bun si de niste pasi pe care sa-i urmez pentru a-l reinstala corect.Multumesc! Voi da si o FUNDA.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ala nu-i driver. Ala-i sistem de operare! Daca-mi dai funda iti spun in particular de unde sa-l iei ca aici nu-i voie. E ilegal.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Driverul pentru ce? Sunt drivere pentru placa audio, video, placa de baza, placa de retea, etc. Si da-ti trebuie pentru ceva da si denumirea acelui ceva. Exemplu: Placa de baza g41m-es2l.

| Neymardasilva11 explică (pentru Salontanul):

Imi trebuie driverul pentru reinstalare atat adica sa reinstalez windowsu...

| Neymardasilva11 explică (pentru Salontanul):

Id blondu_poli11 te rog spune-mi-l!

| Salontanul a răspuns (pentru Neymardasilva11):

Ala nu-i driver. Ala-i sistem de operare! Daca-mi dai funda iti spun in particular de unde sa-l iei ca aici nu-i voie. E ilegal.