| Shac0 a întrebat:

de unde pot cumpara si eu acel card " PaySafeCard " vreau sa-l folosesc pe STEAM... da nu stiu ce si cum cu acest " PaySafeCard " am auzit ca e ceea mai simpla metodata. Am 17 ani in caz ca trebuie sa am peste 18 sa-mi spuneti ^^

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Salut,

In principiu nu, vanzatorul nu te intreaba cati ani ai cand cumperi, cel putin pe mine nu m-a intrebat niciodata, dar merita incercat la chioscuri.

3 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Poti sa cumperi de la: supermagazine, chioşcuri şi benzinării (Ex: Mega Image, terminalele Zebra Pay, etc)

Succes,

| Shac0 explică (pentru YoBuDy):

Si nu este nicio problema ca am 17 ani?

| YoBuDy a răspuns (pentru Shac0):

Salut,

In principiu nu, vanzatorul nu te intreaba cati ani ai cand cumperi, cel putin pe mine nu m-a intrebat niciodata, dar merita incercat la chioscuri.

| Snoopy001 a răspuns:

Pay safe card nu e acelasi lucru cu pay safe code cum zice YoBuDy. Nu mi-am pus niciodata intrebarea cum ai putea face rost de un paysafecard o sa ma interesez.