| Iuliaiulia1993 a întrebat:

Bună ziua.
Nu înțeleg ceva
Am încercat sa I trimit mesaj cuiva pe Facebook pana acum vreo luna îmi apăreau msj cu bulina transparenta și sageata. Acum îmi apar cu bulina albastra și sageata însă când dau pe ele nu îmi apare nici sent nici deliverd. Când dau pe msj respectiv apare doar data și ora la care sa trimit și bulina albastra. Menționez ca nu am persoana respectiva in lista de prieteni. Deci a primit sau nu msj? Sau ma are la request?

2 răspunsuri:
| anonimdincluj a răspuns:

Înseamnă că a primit mesajul persoana respectivă, doar că nu l-a văzut.

| Iuliaiulia1993 explică (pentru anonimdincluj):

Bună! Dilema mea e alta, dc la alți imi apare deliverd/sent atunci cand dau click pe msj pentru mai multe detalii și la persoana respectiva îmi apare doar ora și data la care I am trimis msj