| WitZuBc a întrebat:

Nu stiu daca am ales categoria potrivita dar am si eu o probleme cu pc'ul.
Imi apare asa zisul "ecran albastru" (blue screen) la calculator. Am verificat hard'ul si imi spune ca e bun. Am windows 7 si drivere'le sunt instalete bine. Am mai avut probleme odata si era de la rami. Dar acum nu stiu daca este de la rami sau nu....in special imi apare cand "incalzesc" pc'ul adica stau mult pe el si cu fb/mess/skype/steam si un joc deschis.
Blue screen : http://www.shareimg.com/? r=site/view&iid=719

Doresc un raspuns cat mai repede.

Multumesc.

5 răspunsuri:
| MrWanted a răspuns:

Cred ce e de la bios sau de la placa video eu am patit chestia asta din cauza la placa video.

| SfantuTratament a răspuns:

Si eu am patit chestia asta odata, am reinstalat windowsul si s-a rezolvat.Bafta.

| WitZuBc explică:

Am reinstalat windowsul si nimic...tot la fel...
Asta imi arata:
http://www.shareimg.com/? r=site/view&iid=719

| WitZuBc explică:

Mai nou scrie "win32k.sys" poate sa imi spuna cineva de la ce poate sa fie?
Acum e mai precis.

| WitZuBc explică (pentru WitZuBc):

Cu "win32k.sys" si "cdd.dll"
Care e cauza?