| Fu7ure a întrebat:

am o problema, tot imi da blue screen, m-am uitat cu un program numit Blue Screen View si cred ca imi apare nu stiu ce eroare, ce pot face.Si apropo inca cv, cand vreau sa instalez unele jocuri imi spune ca system is corupt or missing ce as putea face? Astept parerile voastrea, iar cea mai buna va primia FUNDA.
Scz de categorie nu stiu daca este cea potrivita.

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Zi ce zice acolo la Blue screen. Si treaba cu jocurile da un repair de windows cu acest soft http://www.majorgeeks.com/mg/getmirror/tweaking_com_windows_repair,1.html

| Fu7ure explică (pentru itsoft):

Nu da aceeasi eroare de fiecare data, adica de de fiecare data alta eraore, aproape de fiecare data

| itsoft a răspuns (pentru Fu7ure):

Atunci reinstaleaza drivarele din nou cu Driver Pack solution

| Fu7ure explică (pentru itsoft):

Sa vad daca functioneaza

5 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Treaba cu blue screen este complicata poate fi un driver instalat poate fi problema la ram poti incerca din bios sa dai disable la cache video in general sunt mai multe cause sunt curios si eu de ce raspunsuri o sa primesti bafta!

| Fu7ure explică:

Itsoft nu a mers cum ai zis tu. Am formatat hardul si am reinsatlat driverele si acum merge pefect, cred sper sa nu mai dea dar ideea este ca l-am facut oricum mersibig grin