| Smile_3473 a întrebat:

Pc-ul meu are anumite probleme. Am windows 7. Si pe langa Blue Screen(se restarteaza; apare un ecran albastru, scrie ceva pe el si porneste din nou) uneori, nu mai recunoaste decat discul local, C. Daca ii dau restart, nu mai are nici o problema. Ce sa fac sa scap de chestia asta?

Răspuns Câştigător
| Ancestralsoul a răspuns:

E cam greu sa scapi. Teoretic reinstalezi windows si nu ar mai trebui sa faca asa ceva, insa poate fi vorba si de anumite probleme de ale hardului.Scaneaza hardul sa nu aiba probleme, daca se repeta problema, reinstaleaza win.Succes.

1 răspuns:
| pac2oo6 a răspuns:

Formateaza-l si bagati un antivirus.