| Seezin a întrebat:

Buna ziua / Seara happy
De curand am venit acasa cu o "pofta " de metin2 happy
Aseara am jucat, nimic bizar happy
Dar astazi in jurul orei 19:20 am incercat sa intru pe joc si imi apare urmatoarea eroare : Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again.
Am auzit destule gen : nu ai placa video, etc.
Dar ma tot gandesc daca a mers seara trecut, in seara asta ce are?
Va rog frumos dau funda cine ma poate ajuta

6 răspunsuri:
| Muhibbi a răspuns:

Destul de ciudat... poate metinul pe care il joci a facut niste modificari, printre care si graficile, in timp ce nai mai intrat tu...

| Seezin explică (pentru Muhibbi):

Pai l-am dezinstalat si instalat iar happy + ca e RO sad

| FreshBoyAlyn a răspuns:

Poate s-a ars ceva in calculator se mai intampla.

| Seezin explică (pentru FreshBoyAlyn):

Din curiozitate de componente arse ...am luat un privat straight face si culmea! mergea straight face

| FreshBoyAlyn a răspuns (pentru Seezin):

Daca e Metin 2 ro de obicei nu te lasa sa intri in el cand il istalezi e un fel de bug in functie de compatibilitatea cu calculatorul.

| Seezin explică (pentru FreshBoyAlyn):

Da frate dar l-am downloadat din now + ca am dat n` restaruri la pc