| WhiskeyFaraNume a întrebat:

Am o problema!
Vreau sa imi descarc si eu European Metin2 si nu merge!
Da urmatoarea eroare :
"Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again."
Am tras concluzia ca calculatorul meu e praf!
In fine...lasand asta la o parte...
...ce pot face ca sa ma joc emt2?
P.S. : Fara sa cumpar nimic! big grin

6 răspunsuri:
| NaruToNR1 a răspuns:

Click dreapta pe client, si dai run as administratorbig grin. Mie-mi merge.
Funda?

| StEaUaVLAD a răspuns:

Mda nu ai ce sa faci altceva decat sa schimbi unele componente din calculator/laptop si ai grija sa fie compatibile altfel...

| PlfacT a răspuns:

Placa ta grafica nu suparta grafica 3D, ori e prea slaba ori e stricata
t-as recomanda sa iti cumperi o placa grafica!

| DeluxeGroup a răspuns:

Este de la placa ..credstraight face

| Fakiru70 a răspuns:

Si eu am incercat sa descarc EuropeanMetin2 si mi-a dat aceeasi eroare. iti recomand sa il ceri pe CD sau stick unui prieten care poate sa-l descarce. Sper ca o sa-ti mearga. Bafta!winking

| cristynutzu94 a răspuns:

Nu tie instalata placa video sau nu suporta PC pentru configurarile ce le are metinul www.timi.ro hai aici e frumos si fun