| yonutu555 a întrebat:

Calculatorul intra direct in stand by cand il pornesc, am problema asta doar cand folosesc cele 3 monitoare pe o singura placa video, cand folosesc doar un monitor porneste normal, inainte mergea perfect cu toate 3, pana sa schimb windows, ii dau aranjare automata in programul amd radeon software pentru rezolutia de 5760x1080 merge ok si cand il sting si pornesc iar nu merge din prima trebuie sa dau restart, din ce sa fie? Placa video sau vreun program?

1 răspuns:
| CosminGK a răspuns:

Iti intra in stand by pentru ca trebuie setat sa fie cifra 1 pe monitorul principal. Click dreapta si dai la resolutie.