| gabynio a întrebat:

Calculatorul merge greu se blocheza dureza mult pana imi porneste programele si cand se blocheza imi da eroare cu ecran albastru.
In ea scrie dupa multe lucruri privind daune asupra calculator eroare este : Kenel_STack_Impage_error
Soluti?

3 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Reinstaleaza sistemul de operare.

| gabynio explică (pentru PopAdrian):

L-am reinstalat de mai multe ori aceiasi problema

| gabynio explică (pentru gabynio):

Verificarea bug KERNEL_STACK_INPAGE_ERROR are o valoare de 0x00000077. Această verificare bug indică faptul că pagina solicitată de date kernel din fișierul de paginare nu poate fi citită în memorie.
Din ce am gasit pe microsof. Acesta este explicatia problemei cum as pute rezolva?