| adrian1419 a întrebat:

Cand pornesc un joc imi apare
C:/Windows/System32/MSVCP100.dll is either not designed to run on Windows or it contains an error.Tray installing the progrmam again using the original instalation media or contact your system administrator or the software vendor for support.
Am dezinstalat si reinstalat si tot la fel ma poate ajuta cineva cu niste link-uri?

3 răspunsuri:
| BANDITULmoortii a răspuns:

Sall nu poti repara eroarea cu linkuri daca iti da ce cred eu ii de la windows daca til bagi iarasi siar merge

| adrian1419 explică (pentru BANDITULmoortii):

Nu ar merge un fel de upload parca zicea ceva si de x64 platform

| BANDITULmoortii a răspuns:

Pai nu ar merge dar incearca sa ti-l faci pe 32x ca 64x face figuri la multe windowsuri
dar daca vr sa te ajut mai mult adauga idu meu de mes : alexandrualexandra222@yahoo.com