| anaconda26 a întrebat:

Cand stau pe pc si instalez cv sau nu fac nimic pc-ul meu se restarteaza peste 30 de minute si cand ma joc 10-15 minute metin2 si alte jocuri dar nu pe net mi se restarteaza iar.Ce trebuie sa fac sa nu se mai restarteze?

1 răspuns:
| nouamm a răspuns:

1.posibil ca proccesorul sa se supraincalzeasca-desfa calculatorul si curata'l bine de praf
2.ai un virus-reinstaleaza windowsul, bootand toate partitiile(dupa ce ai scos din pc tot ce ai util, caci altfel pierzi tot)