| anaconda26 a întrebat:

Ce sa fac sa nu mi se mai restarteze Pc-ul cand ma joc metin2? Am curatat toata unitatea am desfacut tot ce continea si tot mi se restarteaza ce trebuie sa fac in afara sa instalez windowsul?

Răspuns Câştigător
| unromantraditional a răspuns:

Da,acolo e.Acolo unde vezi Repornire Automata,debifeaza casuta aia, adica dai click pe casuta, si atunci se debifeaza, adica nu va mai apareaa semnu ala verde(bifat), dupa care dai pe Ok. funda big grinbig grinbig grin?

6 răspunsuri:
| LucianP a răspuns:

Eu am aceeasi problema doar ca eu nu ma joc metin ci Tera Online, e aceeasi cauza? happy

| unromantraditional a răspuns:

Nu-i nicio problema, dupa ce o sa-ti zic, o sa razi laughing la fel ca mine, fii atent: click dreapta pe my computer->properties->advanced(aici sunt 3 categorii, tu uita-te la startup and recovery)->startup and recovery, click pe settings->si debifezi automatically restartwinking

| anaconda26 explică (pentru unromantraditional):

Poi Pc-ul meu este in romana si nu stiu prea bine engleza zi-mi in romana si ai funda!

| unromantraditional a răspuns (pentru anaconda26):

Ok deci fii atent:dai click dreapta pe Computerul Meu dupa care apesi pe Avansat(sau ceva de genu asta), dupa asta, vei vedea acolo 3 Variante scrise cu albastru,uitate la ultima,la care scrie Start si reparare(sau pornire, ceva de genu asta) apoi dai pe Setari, si acolo unde scrie Restart automat, tu debifezi casuta aia, ai inteles?

| anaconda26 explică (pentru unromantraditional):

Aici ma:http://img152.imageshack.us/img152/5341/img0369o.jpg intra acolo ca am facut o poza sa vezi imaginea unde am dat

| Rusu_Gabi_1995 a răspuns (pentru unromantraditional):

Unde *** e ala repornire automata?

| unromantraditional a răspuns (pentru anaconda26):

Da,acolo e.Acolo unde vezi Repornire Automata,debifeaza casuta aia, adica dai click pe casuta, si atunci se debifeaza, adica nu va mai apareaa semnu ala verde(bifat), dupa care dai pe Ok. funda big grinbig grinbig grin?