| Popan_Danut_1984 a întrebat:

Care ma ajuta sa instalez GTA IV pe Windows 8? L-ad downloadat iar dupa ce il instalez i-mi scrie ca windowsul nu este compatibil... se poate remedia? big grin Dau funda! happy
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Daca deja iti scrie ca nu este compatibil este logic ca nu mai ai ce sa faci.
Cel mai probabil Gta4 ruleaza numai pe platformele XP, Vista si 7.
Bafta!

| Popan_Danut_1984 explică (pentru Ovydiw):

Dar trebuie sa fie ceva! am vazut si pe net ca ruleaza pe Windows 8 la altii dar nu stiu cum fac... sad am auzit de la mai multi ca ruleaza si pe Win. 8 straight face dar nu stiu cum trebuie instalat...