| balubarece a întrebat:

Cati bani fac cu 200 vizualizari pe Youtube?

6 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Salut!
Intre 2 si 10 dolari.
Bafta!

| Grimmjow69 a răspuns:

Pentru fiecare 1000 de vizualizari primesti 60 centi.

| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Mai mult de 20-30$ dolari nu faci dar trebuie sa stii doua lucruri sa nu incalci drepturile de autor cuiva daca folosesti sa castigi bani pe youtube.
Melodie de-a unui artist iti poate sterge contul si tranzactia se anuleaza.
Si Original nu COPY+PASTE.

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Gresit, baieti daca ai parteneriat cu YouTube da daca nu ai nu poti face banii. Daca ai avea ai face in jur de 2-3 dolari si ta`r veni pe card. Visa

| GinGinHan a răspuns:

Cu 200 de vizualizar faci 1, 2 $ atata timp cat la 1000 de views faci 6, 7 dolari

| 98Enigma a răspuns (pentru GinGinHan):

Tu te auzi? cu 200 de vizolalizari nu faci mai mult de cativa centi si cu 1000 cel mult un 1-2 dolari.