| Gabriel_Alin_1991_niPj a întrebat:

Ce fac daca imi apare la cs 1.6 steam cannot display this video mode? va rog mult ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

Daca iti porneste jocul dar se vele urat sau mic dai la optiuni si schimba rezolutia la 1024x768
sau downloadeazati de alt undeva cs-ul, eu chiar azi l-am luat si merge perfect cu boti si cu zeci de mape noi.as vrea sa iti dau linkul dar cei de la TPU nu mi-ar aproba raspunsult pentru. tine, daca vrei sa iti dau linkul baga id-ul meu de mess:ionescuantonio51 si iti face cs-ul, dupa aia poate jucam impreunawinking

4 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Reinstalezi jocul

| Gabriel_Alin_1991_niPj explică (pentru AntonyoBoss):

Am incercat si nu merge! dar mersi oricum!

| Gabriel_Alin_1991_niPj explică:

Am incercat antonyoboss si nu merge 1 dar mersi oricum

| AntonyoBoss a răspuns (pentru Gabriel_Alin_1991_niPj):

Daca iti porneste jocul dar se vele urat sau mic dai la optiuni si schimba rezolutia la 1024x768
sau downloadeazati de alt undeva cs-ul, eu chiar azi l-am luat si merge perfect cu boti si cu zeci de mape noi.as vrea sa iti dau linkul dar cei de la TPU nu mi-ar aproba raspunsult pentru. tine, daca vrei sa iti dau linkul baga id-ul meu de mess:ionescuantonio51 si iti face cs-ul, dupa aia poate jucam impreunawinking

| Gabriel_Alin_1991_niPj explică:

Eu sunt alingalca pe mess si vb acolo