| iLeón a întrebat:

Ce jocuri faine mai stiti? Mi-am luat PC nou si acum vreau sa le incerc pe toate care mi le ziceti si imi plac big grin.Accept jocuri cu poveste buna, SG, MP, cam orice. Orice in afara de horror laughing.

7 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

GTA San Andreas
SA:MP
Minecraft
Metin 2

| iLeón explică (pentru August99):

1) Terminat de sute de ori...
2) Sunt deja owner pe niste server
3) M-am plictisit la cat am construit. Am facut o ambasada intreaga, 3000 blocuri numai podeaua! 300 blocuri in sus inaltime, avea 2 etaje...mi-a luat 2 zile si apoi o saptamana sa fac un oras pe langa ea
4) Metin 2- Unul din cele mai ajpa jocuri jucate.

Ziceti si voi ceva gen Assassin's Creed, sau Skyrim sau Dishonored, Max Payne, d'astea.

| hancoch a răspuns (pentru iLeón):

Left4dead e bun?

| August99 a răspuns (pentru iLeón):

Ai zis sa nu fie horror straight face...
atunci iti zic : Sleeping Dogs, Mafia 2, Call of Duty

| iLeón explică (pentru August99):

Asaaaaa, le stiam, dar le-am uitat. Daca nu primesc alte raspunsuri cu jocuri mai bune (care nu le stiu) Ai funda.

| August99 a răspuns (pentru iLeón):

Ok. uite iti mai zic unu : Saints Row 2

| hancoch a răspuns:

Astea sunt de cumparat adventure rising, prey.bettlefildplay4free,
minecraft,counterstrike