| Ghita_Stelistu_1993 a întrebat:

Ce jocuri mai stiti asa? happy de exemplu pe mine ma pasioneaza jocurile gen: Strategie ^_^ cum este Counter-Strike, Sniper Ghost Warrior, Call of duty 4 - Modern Warface 2-3 etc. stiti jocuri din astea cu arme. cu echipe. etc. daca stie ceva dau o funda.Multumesc frumos :]

6 răspunsuri:
| Rauldenis a răspuns:

Battlefield, Hitman Absolution, Sniper Ghost Warrior 2, Call of Duty Black ops 1 si black ops 2, Crysis 2, Crysis 3(pentru PC-uri de TOP) Call of duty 5 World at War, Counter strike Source si Global Offensive

| Hasz a răspuns:

Jocuri de strategie ar fi:age of empires 1, 2, 3, lol.
Jocuri cu impuscaturi ar fi.Hitman2 conduit, Serious Sam first encounter, second encounter, 2, 3, Brothers in Arms Earned in Blood Crysis, F.E.A.R Perseus Mandate.Cam pastea le stiu
Bafta

| Ghita_Stelistu_1993 explică (pentru Hasz):

Fara groaza happy daca se poate ca am niste probleme de sanatate. si nici nu vreau sa vad jocuri de groaza laughing altele asa nusti?

| Hasz a răspuns:

Ma serious sam alea nu sunt de groaza si nici age of empires, conduit la fel si hitman2