| apapaaaasaa a întrebat:

Ce jocuri mai stiti si voi ca de mult caut jocuri gen mafia gen cs asa actiune shoter cu bataie ce jocuri mai jucati si voi! plz dati-mi repede raspunsul

Răspuns Câştigător
| geo675 a răspuns:

Call of duty 4, world at war, modern warfare 2, black ops si modern warfare 3(seria call of duty), sniper:ghost worrior 1 si 2, mafia 2, battlefield heroes, battlefield bad company 2 si battlefield 3, crysis 1 si 2, gta san andreeas, gta vice city si gta IV

| apapaaaasaa explică (pentru geo675):

Nu am jucat sniper ghost worior si batalfild in rest le-am jucat pe poate

| geo675 a răspuns (pentru apapaaaasaa):

Mnahthinking doar incercam sa te ajutthinking

| apapaaaasaa explică (pentru geo675):

Stiu doar ti-am zis spesr sa nu te fi suparat

| geo675 a răspuns (pentru apapaaaasaa):

Pentru atatalaughing...nu iti fa griji.nu m-am suparat