| Cezar2004 a întrebat:

Ce merita sa imi iau xbox one nou sau xbox one s de pe olx? Vreau argumente pro si contra. Si daca merita xbox one s sau ps4 simplu? Nu vreau raspunsuri de la fanboy

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Frate, diferența Nou/SH la Xbox One S de exemplu nu e mare pentru că nu e ca un laptop să se încingă și toate cele.

SH e cam 700/800 lei.
Nou e 1000.
Părerea mea, pentru 200 lei, ia Xbox One S, nou.

PS4 e mai scump dar are unele exclusivități destul de frumoase.

Tu alegi.

Calitate / Preț - Xbox
Exclusivități - PS4, clar, Spider-Man, God of War, The Last of Us, și lista poate continua

| Cezar2004 explică (pentru Alexuţ02):

Nu ma intereseaza exlusivitatile. Iar xbox one s e 1300 lei

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Xbox one x sau ps4 pro. Ambele merg mult mai bine si diferenta de pret nu e asa mare.

| Cezar2004 explică (pentru Wr3nch):

Bai tu nu ai inteles. Xbox one s sau ps4. Dar deja am alex xbox one s

| Wr3nch a răspuns (pentru Cezar2004):

X si Pro sunt mai performante. Iar "bai" sa ii spui la tatal tau. Si ca nu mai faci spam merge discord pe xbox si gasesti tutorial pe Youtube.

| Cezar2004 explică (pentru Wr3nch):

Am voie sa fac spam cat vreau bai