| ANDREIX53 a întrebat:

Ce performante credeti ca ofera aceasta placa video de laptop la jocuri : AMD Radeon HD 7670M 2GB? Jocuri ca Fifa, nfs hot pursuit (asa mai normale) ar trebui sa mearga fara probleme nu? Ce jocuri credeti ca suporta? (am vazut pe yt ca suporta batllefield 3 la ultra settings?) multumesc

Răspuns Câştigător
| DAHAKA31 a răspuns:

Pai sincer iti zic sunt un utilizator de placa asemanatoare si iti pot spune ca iti merge si Crysis 2 la ultra high dar depinde ca placa video sa nu fie integrata pe procesorca no sa-ti mearag multe jocuri

| ANDREIX53 explică (pentru DAHAKA31):

Nu cred ca e integrata uite asta e sistemul : http://www.emag.ro/......--pB4W99EA

1 răspuns: