| BogdanVasc a întrebat:

Ce placa video pentru jocuri stiti, ieftina ( max. 250 lei second hand). Adica, eu am gasit in felul urmator:
1 GB memorie pe 128 bit
512 MB memorie pe 256 bit

Eu as vrea una de 1 GB memorie pe 256 bit dar e cam scumpa, si din cate am auzit ajunge si ce am scris mai sus.
Eu cred ca pentru jocuri sunt mai buni biti decat memoria, dar nu stiu sigur, sper sa ma puteti lamuri. Am nimerit o ocazie superba in orasul meu, o placa video de 1 gb memorie pe 128 bit, la doar 120lei, merita? (nu e defecta, ma lasa sa o testez).

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa mai pui niste bani si iti iei aceasta placa:http://www.pcgarage.ro/......3-128-bit/