| Crystysm a întrebat:

Ce placi video sunt recomandate pentru jocuri?

5 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Nu imi vine sa cred. Interesanta intrebare si interesante raspunsuri.

Vrei ceva ieftin si bun?
Daca da, atunci HD 7750 este ce iti trebuie.

| ImLost a răspuns (pentru SilviaDulcik):

Foarte buna hd 7750 dar pentru 150 lei mai mult recomand nVIDIA gtx660ti, placa fenomenala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca sunt recomandate cele mai noi!
Eu iti recomand Nvidia si AMD Athlon.

Vizitează blogul meu : http://game-photoshop.blogspot.ro/

| MisterSTAG a răspuns:

NVIDIA GTX 660M e foarte buna si nu e cine stie ce scumpa, sau daca intr-adevar vrei o placa video foarte buna NVIDIA GeForce Titanium, dar e foarte scumpa x___x

| javiga a răspuns:

Placile recomandate pentru jocuri sunt cele dedicate, adica nVIDIA! Daca vrei sa iti cumperi o placa video buna care sa iti ruleze jocurile si la un buget limitat iti recomand nVIDIA geforce 450S! Funda?