| nicole24 a întrebat:

Ce sa fac daca vreau sa vad un film pe fast upload nu imi merge si se opreste din 2 in 2 minute? va rog frumos dau funda. ce trebuie sa imi instalez?

Răspuns Câştigător
| agathapurple a răspuns:

Nu merge sau merge si se opreste? Pentru a viziona filme online trebuie sa le lasi la buferat o perioada (la incarcat). Ai o bara de obicei mai deschisa decat cea normala care iti indica faptul ca filmul se incarca. Se intrerupe in momentul in care nu este incarcat. http://agathapurple.ro/53-de-filme-de-vazut-in-2013/

1 răspuns:
| Neagu_Andrei_1998 a răspuns:

Trebuie sa le descarci si sa le vizionezi cu bs player sau gom player