| anaconda26 a întrebat:

Ce sa fac sa nu se mai restarteze Pc-ul cand ma joc orice joc pe tot ecranu? Am incercat cu windowsul na mers, am curatat toata unitatea tot asa face.Dau funda! Pentru cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| angelicsin a răspuns:

Ce placa video ai? astfel de probleme apar de la placa video fie de la drivere fie de la setarile ei. de cati wati ai sursa?

| anaconda26 explică:

Uite aici scrie ce placa video am este o fotografie pe images hack uite:http://img441.imageshack.us/img441/7572/photoshare1.png sursa o am de 2-3 ani