| zBogDDy a întrebat:

Ce se intampla cu fisierele din Cosul de Gunoi? Am sters un fisier de 15gb, el este in cosul de gunoi, dar de unde l-am sters s-au eliberat 15gb.El acum este in cosul de gunoi, pot sa-l restaurez oricand si imi va ocupa din nou 15gb.
De ce nu utilizeaza acei 15gb cat sta el in cosul de gunoi?

Răspuns Câştigător
| Drrey_Ann_1999 a răspuns:

Acolo in cosu de gunoi se sterg dar tot raman in pc daca vrei sa stergi de tot apasa simultan Shitf + Delete atunci se va sterge de tot din pc.Bafta
Funda?happywinking

| zBogDDy explică (pentru Drrey_Ann_1999):

Stiu si eu straight face Dar ma refer, de unde mai are spatiu suficient pentru a stoca si acele fisiere, deoarece memoria HDD meu nu este ocupat de acel fisier de 15gb.

| Drrey_Ann_1999 a răspuns (pentru zBogDDy):

Pentru ca ele practic sunt sterse numai ca poti sa le bagi inapoi