| costinvlad a întrebat:

Ce setari sa fac la windows sa am lag cat mai putin la fifa 2008 daca am procesor AMD c-60 APU with Radeon(tm) HD Graphics 1GHz? Placa video de 384 MB RAM DDR3 memorie RAM 4 GB Placa video Radeon HD 6290 Graphics. Am windows 7. Nu vreau sa bag alt procesor, placa video, etc. Vrea ca setarile sa nu afecteze grafica fifa 2008.

2 răspunsuri:
| George475 a răspuns:

Nu ai ce schimbari sa faci in sistemul de operare, instaleaza driverele componentelor si renunta la aspectul jocului... mai taie din grafica daca vezi ca nu iti duce rajnita.

| costinvlad explică (pentru George475):

Cum schimb rezolutia si grafica?