| Mariuss32 a întrebat:

Ce spuneti daca ma fac sura arme magice pe Metin2ro cartile si banderolele uitarii costa mai putin? Sau sura BM? Vreau sa nu dau multi bani pe carti.

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Metin2 ro nu mai merita jucat. S-a schimbat atat de mult in ultimii 6 ani incat aproape ca nu mai e acelasi joc. Daca tu vrei sa iti faci un caracter ieftin iti recomand sura BM. E mai bun la duel iar cartile sunt mai ieftine decat cele pentru sura AM. Totusi banii nu ar trebui sa fie o problema pe ro avand in vedere cati jucatori sunt online la orice ora.

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

WildStars GuildWars2 Rift iar tu smechere507 esti la mila lumi.

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Aparent nu e singurul.Sunteti Hardcore? Atunci cautati alt joc.

| Denis0699 a răspuns:

Salut. Eu joc pe virgo am lv 75 si 2 P.Sunt arme magice dar cartile au fost mult mai scumpe decat cele bm. Daca vrei sa nu dai multi bani pe carti fate bm