| FR3SH a întrebat:

Am si eu o intrebare la metin2ro care este cel mai bun caracter la crescut si dueluri dintre sura arme magice si war ambele magii... eu cred ca este arme magice deoarece cartile sunt mai ieftine faci g1 mai repede...

Răspuns Câştigător
| cavalerul11 a răspuns:

Sura arme magice e mai bun si la crescut si la duel Taisul e mai puternic decat aura daca nu ma crezi ia incerca sa vezi dar depinde si de Iteme

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ovydyu1992 a răspuns:

Sura arme magice e bun pvm dar nu si pvm in ciuda faptului ca are sfera intunecata care elimina magiile... Daca vrei si pvm si pvp eu iti recomand war mental pentru ca ai corpul rez. si nu sunnt nici cartile f scumpe. Funda?