| xLionel a întrebat:

Ce va place la Metin2? Prostie de joc. Stai ca obsedatii juma' de zi la metin2 ca... si FarmerRama e mai fain decat metin.
Ce parere aveti despre joc?

7 răspunsuri:
| IQ156 a răspuns:

@nurckye
Bless!

| nurckye a răspuns:

Logica: Romanul e sarac -> are pc slab -> nu merg jocuri cu cerinte mari -> jocurile cu sr mici sunt jocuri de strategie si rpg (half life este caz izolat) -> romanul e prost si nu joaca strategie -> Multe rpguri -> romanului nu ii place singuratatea-> mmorpg uri -> romanul din nou e prost si nu stie suficent de multa engleza ca sa joace wow, rift lol sau mai stiu eu ce -> metin2

| xLionel explică (pentru nurckye):

Nu toti romani au pc slab big grin. Paote si cei care au investit bani in pc joaca metin2... eu am vrut sa va ce va "atrage".

| ErickEmil a răspuns:

Long live the King, inca nu s-au terminat intrebarile interminabile de pe TPU cu Metin2? Bata-l Dumnezeu de joc, 0 poveste, 0 gameplay si -1 playeri. exista 10.000 de jocuri MMORPG (Ca Metin2 pentru nestiuitori) si 5190395139519 de jocuri RPG (Tot ca Metin2 dar "singleplayer" (adica joci singur, fara alti oameni) ), nu zic ca n-are grafica buna sau lucruri din astea, dar are macar o poveste anume? Care-i povestea? Esti in calatorie sa-ti pierzi toata viata in fata computerului incercand sa-ti depasesti prietenii si sa ajungi intr-un an la nivel 60 cand iti dai seama ca fara sa bagi bani te-ai dus dracu. ce faina poveste!

| LucianP a răspuns:

Mie 1 mi se pare plictisitor, faci acelasi lucru` intr-una, faci lvl dupa iar lvl etc, nimic nou, se repeta....prefer lol, l4d2 online, Continent of the Ninth, Tera, etc happy

| Happyintotdeauna37 a răspuns:

E cel mai nasol joc!

| ReSpEcT21 a răspuns:

E cam nasol pe la lvl mari.Mai bine as juca nfsw, cs, lol, football superstars sau wowp.