| sam a întrebat:

Are cineva Samsung s5230? am auzit ca e cam incet...
voi ce ziceti, isi merita banii?

Răspuns Câştigător
| geo222 a răspuns:

Probabil e cel mai tare telefon care poti sa-l cumperi la banii astia. il gasesti nou la 400 ron pe okazii.ro

5 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Nu face poze bine, are sorumea, U600 face de 100 de ori mai bine si mai clar decat s5230...in rest e bun cred ca la 500 de lei e bun.

| HappyPills a răspuns:

Da
isi merita, e un telefon foarte performant pentru pretul pe care il are

| ßiαηċα a răspuns:

Eu am Samsung S5230 si crede-ma ca este un telefon foarte bun si nu este "incet" deloc. Mie imi place cum face pozele, dar daca avea si blitz ar fi fost telefonul perfect laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.eu am.Cauta pe TPU alte raspunsuri, vei vedea ce am raspuns si eu.eu sunt foarte foarte multumita de el, il ador pur si simplu.
:X
Merita toti banii din lume:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.eu am.Cauta pe tpu alte raspunsuri, vei vedea ce am raspuns si eu.eu sunt foarte foarte multumita de el, il ador pur si simplu.
:X
Merita toti banii din lume:*