| xAnonimBlack a întrebat:

Ceao TPU, intrebarea mea este despre Metin2. Cine stie pentru ce se foloseste rezistenta impotriva vantului? mie mi-au zis ca este anti sura Tais... adica sura arme se foloseste vantul, alti mi-au spus ca nu este pentru sura tais. anti sura tais se foloseste si rez. magie? Funda! la cel mai bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| KameliaFrumusika a răspuns:

Rezistenta vantului te ajuta impotriva vartejului sabiei de la warior si vartejul dragonului de la sura arme magice. fundita?

1 răspuns:
| badboy10 a răspuns:

Rezistenta la vant inseamna rezistanta la skill cu caracter vant adica e bns si pvm si pvp de ex pvm la sefu esoterica turn cu exoterici si la alti bossi si pvp la sura la vartejul dragonului cam atat pvp doar pentru vraja accea bft...